SOCIÁLNÍ PODNIKÁNÍ U KULATÉHO STOLU…

Všechny naše služby a zboží dodáváme v režimu náhradního plnění

SOCIÁLNÍ PODNIKÁNÍ U KULATÉHO STOLU…

Minulý týden jsme se zúčastnili jednání na podporu sociálního podnikání ve Zlínském kraji. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací a seznámili se s řadou příležitostí, které pro nás, jako sociální podnik, vedení kraje chystá.
Více zde: https://www.kr-zlinsky.cz/zastupci-kraje-se-zajimaji-jak-podporit-rozvoj-socialniho-podnikani-v-regionu-aktuality-17291.html?fbclid=IwAR1A50AxPABKQMQ-Kr3LswAUdDxWC6LZ5buTHrr1mDDFXzcJLbTiH17Fh_k

Držte nám palce, aby se nám podařilo navázat užší spolupráce a podpořit tradici tohoto podnikání, která je v České republice doposud málo podporována.
Na debatě u kulatého stolu se významně podílel i náš jednatel, Jakub Koníček, který vidí zásadní nedostatek v propagaci dobré praxe: „Potřebujeme podporu médií, aby veřejnost věděla, co vlastně sociální podnikání znamená. V cizině jsou v tomto směru mnohem dál, proto vítám, že se kraj o tuto problematiku zajímá. Je škoda, že se do sdělovacích prostředků dostanou spíše kauzy různých podvodníků, zatímco o mnoha případech dobré praxe se neví,“.

Napadá Vás, jak zvýšit povědomí o dobrých praxích v sociálním podnikání? Máte pozitivní zkušenost? Chcete nás podpořit?

Napište nám: info@ozssro.cz