Služby

Všechny naše služby a zboží dodáváme v režimu náhradního plnění

Potisk a příprava kabeláže
 
Díky realizaci projektu č.  CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_074/0014103 rozšiřujeme portfolio svých služeb o potisk a přípravu kabeláže. Potisk a přípravu kabeláže provádíme na základě požadavků zákazníka. K tomuto účelu využíváme vlastní moderní vybavení tiskárnu InkJet Printer Metronic Into 55 black, stříhací a odizolovací automat MultiStrip Schleuniger MS 9480S, software Cayman a v neposlední řadě i odvíjecí zařízení Schleuniger PF 2200. Více o projektu viz Projekt potisk a krácení kabeláže Odběratelům jsme schopni nabídnout službu ve formě prostého potisku, krácení a kompletaci kabelů.

Žádosti o dotace a jejich  administrace 

Jsme specialisté na Operační program zaměstnanost, na Program rozvoje venkova a mnohé další (krajské, rezortní, přeshraniční, atd.). Jste nezisková organizace a pojmy jako MS2014+, kvalifikovaný certifikát, depeše, signatář, finalizace, veřejná podpora, klíčové aktivity jsou pro vás neznámými a děsivými pojmy? U nás jste na správném místě, rádi vám poradíme a následně vše vyřídíme za vás. Platí to i pro komerční firmy – i touto aktivitou můžete využít náhradní plnění a to i po celou dobu realizace – administrace projektu (i několik let). 

Projekt Charity Nový Hrozenkov Podpora sdílené péče

V Novém Hrozenkově jsme byli jako zpracovatelé i administrátoři díky paní ředitelce Danuši Martinkové od začátku až do konce u tohoto projektu. Mnohému jsme se naučili, hlavně z lidského hlediska, a jsme hrdí, že jsme mohli pomoci. Děkujeme!  

Video spot Podpora sdílené péče

Podpořte i svou Charitu, nebo jinou organizaci která nabízí podobné a důležité služby.

Evaluce

Skoro děsivé a možná i módní, ale zcela určitě nadužívané a nedoceněné slovo! Rádi vám odpovíme na vaše otázky a určitě osvětlíme jestli je pro vaši činnost evaluace vhodná, jaká má pravidla a standardy (např. Metodický pokyn pro evaluace v programovém období 2014-2020 – Ministerstva pro místní rozvoj). Postupujeme i dle vyzkoušených a v zahraničí dlouhodobě zdokonalovaných standardů, např. dle American Evaluation Association:

  • Systematické zkoumání (Systematic Inquiry)
  • Kompetence (Competence)
  • Mravní integrita / Čestnost (Integrity/Honesty)
  • Respekt k lidem (Respect for People)
  • Odpovědnost k veřejným zájmům (Responsibilities for general and public welfare)

Jestli o evaluaci uvažujete nebo ji potřebujete, určitě nejdříve získejte co nejvíce informací, protože kvalitní evaluace vyžaduje dostatek času a poznání vaší organizace, opravdu ji nikdo neudělá od stolu, anebo prostřednictvím několika workshopů. Na evaluacích pracujeme částečně s našimi zaměstnanci,  ve spolupráci s největšími univerzitami a vědeckými pracovníky, kteří se tímto tématem dlouhodobě zabývají.

Služby Požární Ochrany a Bezpečnosti práce

Nabízíme kontrolu hasicích přístrojů, hydrantů podzemních, nadzemních, hydrantových systémů, protipožárních dveří, požárních nádrží, suchovodů, požárních ucpávek – prostě vše co potřebujete. Kouřové hlásiče, fotoluminiscenční tabulky, hlásiče CO, požární řády, požární poplachové směrnice – vše dodáme, namontujeme, zkontrolujeme, poradíme. Dokumentace BOZP, identifikace rizik, audit BOZP,  kontrolní činnost PO, školení – zaměstnanců, vedoucích zaměstnanců, vstupní, periodická, mimořádná, školení řidičů referentů.

Elektrotechnická dílna

Část našich zaměstnanců pracuje v rámci elektrotechnické dílny na přípravě kabeláže pro jednu z největších a nejinovativnějších společností v oboru kolejových vozidel www.cmzo-e.czV rámci tohoto provozu uvažujeme do budoucna o rozšíření aktivit o potisk kabelů. Pokud jedete někam po kolejích, tak je to i díky práci našich zaměstnanců! Tímto děkujeme panu řediteli Richardu Ollemu, že nám dal příležitost uspět a že i pro jeho firmu uzitecneplneni.cz a společenská odpovědnost nejsou jen fráze.

Administrativní práce

Potřebujete posílit administrativu a obáváte se, že nemáte tolik ekonomických prostředků? Naše řešení je zaměstnat u vás na částečný úvazek našeho zaměstnance. Na základě smlouvy o dílo jsme vám schopni zajistit administrativní (i úklidové) služby u vás na pracovišti s minimálním rizikem pro vás a ještě ekonomicky velice výhodně. Snížíte si mzdovou zátěž, naše faktury jsou nákladová položka a celá částka se dá započítat do náhradního plnění! 

A mnoho dalších…

Promítání, akce, koncerty, sportovní hvězdy – pořádáme kulturní představení, zajišťujeme občerstvení, provozujeme filmová i divadelní představení. Pro regionální zájemce zorganizujeme na klíč, co je třeba, včetně zajištění pódia, zvukaře, interpretů, představení pro děti i dospělé, ale vždy kvalitní a taky jako náhradní uzitecneplneni.cz.