OZS SOCIÁLNÍ PODNIK

„Děláme život snadnějším“

V rámci partnerské spolupráce s obcemi provádíme zahradnické práce, údržbu zeleně a úklid veřejných a komerčních prostor.

POTISK A KRÁCENÍ KABELÁŽE

Disponujeme moderním zařízením MultiStrip 9480 (verze S) na potisk a krácení kabeláže. Za běžnou cenu Vám kabeláž přesně zakrátíme, potiskneme inkoustem s nejvyšší otěruzvdorností, odizolujeme, vytvoříme svazky, nachystáme k montáži.

POŽÁRNÍ OCHRANA A BOZP

Zajišťujeme komplexní řešení problematiky v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a v oblasti požární ochrany v souladu s platnou legislativou se specializací na obce a sociální služby (pobytové i terénní).

VZDĚLÁVÁNÍ A PRŮVODCOVSKÁ ČINNOST

Ve spolupráci s obcí Prlov a Krajským vojenským velitelstvím Zlín organizujeme prohlídky a sportovně – vzdělávací akce pro děti i dospělé v obci Prlov.

POTISK A KRÁCENÍ KEBELÁŽE

Více informací
Dovezeme

Vybranou kabeláž nakoupíme, nebo dovezeme Váš produkt, který upravíme dle Vašich požadavků.

Zajistíme odborné práce

Kabely osadíme konektory, odizolujeme, nachystáme svazky, provedeme přípravné a předelektrikářské práce a tím Vám ušetříme peníze, starosti i čas.

Potiskneme a zakrátíme

Kabeláž Vám potiskneme a zakrátíme pomocí nejnovnějších profesionálních technologických postupů. Používáme inkoust, který má nejvyšší možnou otěruodolnost. Je světlejší než běžný inkoust a úspěšně odolává mechanickému poškození.

Podpoříte dobrou věc

84 % našich zaměstnanců se potýká s určitým druhem zdravotního handicapu, pokud si vyberete naše služby, podpoříte jejich uplatnění na trhu práce a umožníte jim žít kvalitní plnohodnotný život.

Naši zaměstnanci

OZS Sociální podnik zaměstnává v současnosti 25 zaměstnanců, převážná většina z nich se potýká s určitým druhem handicapu a proto je jejich pracovní místo a výše úvazku upravena individuálně na míru, vzhledem k jejich dovednostem a schopnostem.

Zdravotní handicap

Mentální hendicap

Tělesný hendicap

Novinky

Víceměřické dny

Děkujeme za pozvání na konferenci s názvem Víceměřické dny poskytovatelů sociálních služeb, která se uskutečnila ve dnech 7. – 8. září 2022. Měli jsme zde možnost prezentovat specifika zaměstnávání osob[…]

Read more

Facebook

OZS Sociální podnik

Read more

SOCIÁLNÍ PODNIKÁNÍ U KULATÉHO STOLU…

Minulý týden jsme se zúčastnili jednání na podporu sociálního podnikání ve Zlínském kraji. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací a seznámili se s řadou příležitostí, které pro nás, jako sociální[…]

Read more
CO DĚLÁME

Přinášíme smysluplná řešení pro všechny, kteří je potřebují !

Vítejte na stránkách OZS sociálního podniku! Jsme sociální firma, která se zaměřuje na zaměstnávání osob znevýhodněných na trhu práce a poskytování užitečného náhradního plnění.

Více o sociálním podnikání

Co o nás říkají naši klienti:

Vaše služby jsou perfektní. Oceňujeme zejména všestrannost, pohotovost a lidský přístup.
Vašich služeb si velmi vážíme a těšíme se na další úspěšný rok s Vámi!
Za Valašský Ogar, s.r.o.

Petra Bulíčková / Nesázalová

Vedoucí hotelu
Hotel Ogar, s.r.o.

Objekty Centra sociálních služeb obklopuje krásný, rozsáhlý park.
Při jeho údržbě je vítaná každá pomocná ruka a proto oceňujeme pomoc pracovníků sociálního podniku, kteří k nám každé úterý docházejí a pomáhají s pracemi v zahradě i následným úklidem.
Jejich pomoc je pro nás přínosem. Areál je třeba neustále udržovat, aby každý kout potěšil uživatele i návštěvy.

Mgr. Ludmila Pudová

Vedoucí aktivizačního úseku
Centrum sociálních služeb, p.o.

Již několikátým rokem spolupracujeme s OZS sociálním podnikem s.r.o. S jejich službami v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci jsme velmi spokojeni. Oceňujeme rychlou a příjemnou komunikaci, ochotu a kvalitně odvedenou práci. Spolupráci a využití služeb OZS sociálního podniku doporučujeme

Tomáš Pánik

Provozovatel
Penzion Buchlovský dvůr

Naše Střední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA, o. p. s. navázala spolupráci se sociálním podnikem v roce 2020. Od této doby zde již našlo uplatnění několik našich žáků. Najít práci pro naše absolventy na běžném trhu práce není snadné, proto jsme za tuto možnost velice rádi. Protože se s našimi žáky stále setkáváme, vidíme, jak jsou v práci spokojení a cítí se užiteční v běžném životě. Z toho máme všichni velkou radost a přejeme si, aby v tomto podniku našlo své místo co nejvíce našich absolventů.

Soňa Skopalová

Pedagog
Střední škola, základní škola a mateřská škola JISTOTA, o. p. s.

Naši partneři

Sociálně podnikáme i díky těmto firmám a institucím, které nás podporují a využívají naše služby.
Výšovice