OZS SOCIÁLNÍ PODNIK

„Děláme život snadnějším“

SPOLUPRÁCE S OBCEMI

V rámci partnerské spolupráce s obcemi provádíme zahradnické práce, údržbu zeleně a úklid veřejných a komerčních prostor.

POTISK A KRÁCENÍ KABELÁŽE

Disponujeme moderním zařízením MultiStrip 9480 (verze S) na potisk a krácení kabeláže. Za běžnou cenu Vám kabeláž přesně zakrátíme, potiskneme inkoustem s nejvyšší otěruzvdorností, odizolujeme, vytvoříme svazky, nachystáme k montáži.

POŽÁRNÍ OCHRANA A BOZP

Zajišťujeme komplexní řešení problematiky v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a v oblasti požární ochrany v souladu s platnou legislativou se specializací na obce a sociální služby (pobytové i terénní).

VZDĚLÁVÁNÍ A PRŮVODCOVSKÁ ČINNOST

Ve spolupráci s obcí Prlov a Krajským vojenským velitelstvím Zlín organizujeme prohlídky a sportovně – vzdělávací akce pro děti i dospělé v obci Prlov.

POTISK A KRÁCENÍ KEBELÁŽE

Více informací
Dovezeme

Vybranou kabeláž nakoupíme, nebo dovezeme Váš produkt, který upravíme dle Vašich požadavků.

Zajistíme odborné práce

Kabely osadíme konektory, odizolujeme, nachystáme svazky, provedeme přípravné a předelektrikářské práce a tím Vám ušetříme peníze, starosti i čas.

Potiskneme a zakrátíme

Kabeláž Vám potiskneme a zakrátíme pomocí nejnovnějších profesionálních technologických postupů. Používáme inkoust, který má nejvyšší možnou otěruodolnost. Je světlejší než běžný inkoust a úspěšně odolává mechanickému poškození.

Podpoříte dobrou věc

84 % našich zaměstnanců se potýká s určitým druhem zdravotního handicapu, pokud si vyberete naše služby, podpoříte jejich uplatnění na trhu práce a umožníte jim žít kvalitní plnohodnotný život.

Naši zaměstnanci

OZS Sociální podnik zaměstnává v současnosti 25 zaměstnanců, převážná většina z nich se potýká s určitým druhem handicapu a proto je jejich pracovní místo a výše úvazku upravena individuálně na míru, vzhledem k jejich dovednostem a schopnostem.

Zdravotní handicap

Mentální hendicap

Tělesný hendicap

Novinky

Dárkové balíčky

Máme tu první podzimní den a my už pozvolna zahajujeme přípravy na Vánoce. V naší nabídce naleznete i dárkové balíčky, které chystají naši zaměstnanci s láskou a na mírů, dle[…]

Read more

LÉTO V OZS SOCIÁLNÍM PODNIKU

Léto pomalu končí a naši zaměstnanci úspěšně završují zahradnické práce v parcích čtyřech obcí, ve kterých v současnosti působíme, a připravují se na podzimní úklid obecních zahrádek a okrasné zeleně.[…]

Read more

Potisk a krácení kabeláže

Představujeme moderní zařízení MultiStrip 9480 (verze S) na potisk a krácení kabeláže, které máme k dispozici. Přesvědčivě se prosadí díky extrémně rychlé stříhací hlavě, vysoké rychlosti posunu kabelu a paralelně[…]

Read more
CO DĚLÁME

Přinášíme smysluplná řešení pro všechny, kteří je potřebují !

Vítejte na stránkách OZS sociálního podniku! Jsme sociální firma, která se zaměřuje na zaměstnávání osob znevýhodněných na trhu práce a poskytování užitečného náhradního plnění.

Více o sociálním podnikání

Co o nás říkají naši klienti:

Vaše služby jsou perfektní. Oceňujeme zejména všestrannost, pohotovost a lidský přístup.
Vašich služeb si velmi vážíme a těšíme se na další úspěšný rok s Vámi!
Za Valašský Ogar, s.r.o.

Petra Bulíčková / Nesázalová

Vedoucí hotelu
Hotel Ogar, s.r.o.

Objekty Centra sociálních služeb obklopuje krásný, rozsáhlý park.
Při jeho údržbě je vítaná každá pomocná ruka a proto oceňujeme pomoc pracovníků sociálního podniku, kteří k nám každé úterý docházejí a pomáhají s pracemi v zahradě i následným úklidem.
Jejich pomoc je pro nás přínosem. Areál je třeba neustále udržovat, aby každý kout potěšil uživatele i návštěvy.

Mgr. Ludmila Pudová

Vedoucí aktivizačního úseku
Centrum sociálních služeb, p.o.

Již několikátým rokem spolupracujeme s OZS sociálním podnikem s.r.o. S jejich službami v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci jsme velmi spokojeni. Oceňujeme rychlou a příjemnou komunikaci, ochotu a kvalitně odvedenou práci. Spolupráci a využití služeb OZS sociálního podniku doporučujeme

Tomáš Pánik

Provozovatel
Penzion Buchlovský dvůr

Naši partneři

Sociálně podnikáme i díky těmto firmám a institucím, které nás podporují a využívají naše služby.
Výšovice